r&d tesztlabor mérnök in Veszprém

posted:
location
Veszprém, Veszprém
job type
Permanent
reference number
91610

Érdekelnek az autóipar legújabb R&D technológiái?
Szeretsz és tudsz mérni, tesztelni, analizálni?
Vezető autóipari partnerünk bővülő R&D csapatába keresünk tehetséges tesztlabor mérnököt.

Feladataid lesznek:
- A Design és Process Validációk, valamint a szériefelügyeleti tesztekhez (CCT, Elsőmintavizsgálat, Termékaudit, RPA2, kísérleti tesztek) kapcsolódó mérések, vizsgálatok végrehajtása
- Vezérlő- és mérőprogramok írása, azok folyamatos karbantartása
- Tesztelő funkcióvizsgáló-; mérő- és egyéb eszközök specifikálásában, kivitelezésében, átvételében, rendszerbe installálásában való részvétel
- DV és PV tesztek időterveinek előkészítése, módosítása
- DV és PV P&R kezelése, státusznak megfelelő frissítése
- Termék áttelepítések támogatása
- Referenciaminta kapcsolók mérése, kalibrálása

- Projektek teszt terveinek, vizsgálatainak kidolgozásában való aktív közreműködés
- Részvétel a fejlesztési feladatok megoldásában
- Aktív közreműködés a specifikációktól, vevői követelményektől való eltérés esetén a PDCA/FTA kidolgozásában
- Új termékek bevezetésének, valamint termékmódosítások támogatása

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha:
- Villamos-, mechatronikai-, informatikus-, vagy gépészmérnöki főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel
- Kommunikációképes az angol nyelvtudásod (német nyelvtudás előny)
- Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

Amit ajánlunk:
- hatalmas tudásbázissal rendelkező munkahely, a terület szakmailag elismert vezetőitől tanulhatsz
- innovatív terület
- különböző ingyenes szakmai és nyelvi kurzusok
- akár külföldi képzések
- hosszú távú karrierlehetőség
- nemzetközi környezet

Kapcsolattartó / Applications

Szabina Gróf
+36 20 260 6081