szereldei minőségellenőr in Eger

posted:
location
Eger, Heves
job type
Permanent
reference number
95572

Multinacionális parterünk automata sebességváltó-gyártás területére szereldei minőségellenőr munkatársat keres.

Feladatok:
 Szerelési folyamatok monitorozása, eredmények dokumentálása, selejtek könyvelése
 SPC állomások kezelése
 Alkatrészek, szerelvények és rendszerek vizsgálata
 Mérések kiértékelése, adminisztrációja
 PPAP minták, szériális és proto mérések elvégzése és kiértékelése
 Programok tesztelése, illetve javítása
 Mérőgépeken bekövetkezett hibák elhárítása
 Minőségi statisztikák kidolgozása
 Minőségbiztosítási intézkedések végrehajtása

Elvárások / Requirements

Elvárások:
 Befejezett fémipari végzettség
 Több éves szakmai tapasztalat
 Műszaki rajzolvasási készség
 Lineáris mérőeszközök ismerete
 MS-Office, SAP ismeret
 Jó csapatjátékos

Angol vagy német nyelvtudás előny!

Amit kínálunk / Offer

-Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
- Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
- Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
- Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
- Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
- Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
- Étkezési támogatást
- Különböző sportolási lehetőségeket
- Iskolakezdési támogatást
- Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Tóth
zsofia.toth@randstad.hu
+36 30 291 4186