távközléstechnikai műszaki ellenőr in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
műszaki / mérnöki poziciók
job type
permanent
reference number
142303

Partnerünk évszázados múlttal rendelkező, az energiaszolgáltató szektorban tevékenykedő nagyvállalat. Beruházási osztályára keresünk Távközléstechnikai Műszaki Ellenőr kollégát.

Leendő kolléga főbb feladatai:

- Munkaterület átadása megrendelő, kivitelező, üzemeltető közreműködésével és annak dokumentálása
- Mennyiségi, minőségi változások kezelése, szerződésmódosítás kezdeményezése a projektirányító felé
- Biztonságos munkavégzés személyi és tárgyi feltételeinek ellenőrzése
- A mennyiségi és minőségi hibák megszüntetésének ellenőrzése illetve a hiánypótlás figyelemmel kísérése
- A szerződésben rögzített teljesítések alapján a kivitelezői elszámolások ellenőrzése
- Beruházási címlista ellenőrzése, felülvizsgálata, a projektek tervezési szükségleteinek meghatározása és az adott éven belül történő ütemezése
- A beépítésre kerülő távközlési hálózati elemekre vonatkozó követelmények teljesülésének ellenőrzése
- A tervezési folyamat során felmerülő problémák kezelése, szükség esetén az érintett társosztályokkal, közművekkel, önkormányzatokkal, vagy tulajdonosokkal történő egyeztetés
- A távközlési hálózat (gerinc és FTTx jellegű hálózatok) kivitelezése során felmerülő műszaki jellegű problémák kezelése, a döntéshez szükséges elemzések elvégzése, intézkedések meghatározása, szükség esetén az érintett társosztályokkal, közművekkel, önkormányzatokkal, vagy tulajdonosokkal történő egyeztetés lefolytatása
- OTDR és beiktatásos csillapítás mérési eredményeire vonatkozó követelmények teljesülésének ellenőrzése, dokumentálása

Elvárások / Requirements

- Szakirányú felsőfokú műszaki – villamosmérnöki, villamos üzemmérnöki - végzettség
- Érvényes kamarai műszaki ellenőri regisztráció az alábbi szakterületre: ME-HI-TÉ Vezetékes hírközlési építmények műszaki ellenőrzése, MV-TÉ Távközlési építmények építési-szerelési munkáinak felelős műszaki vezetése
-„B” kategóriás járművezetői engedély és vezetői gyakorlat
- AutoCAD szoftver alapszintű ismerete
- Passzív távközlési infrastruktúra kivitelezésében szerzett több éves tapasztalat
- Optikai hálózat méréstechnikai ismerete

Amit kínálunk / Offer

- Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
- Stabil nagyvállalati háttér

Kapcsolattartó / Applications

dr. Ruzsinszky Klaudia