transzport koordinátor in Gyál

posted:
location
Gyál, Pest
job type
Permanent
reference number
89625

34 országban jelenlévő nemzetközi partnercégünk részére keresünk 2 fő Transzport koordinátort határozott időre szeptember végéig.

• Nemzetközi bejövő / kimenő szállítási megbízások irányítása, ellenőrzése és végrehajtása
• Szoros kapcsolattartás a közlekedés optimalizálása miatt a termeléssel
• Kapcsolattartás a nemzetközi szervezet megfelelő csapataival
• A közlekedéshez kapcsolódó információáramlás kezelése (ügyfelekkel és az érintett személyekkel)
• Elkészíteni a szükséges dokumentációt a napi működéshez
• Az adminisztrációs feladatok ellátása
• Rutinszerűen felülvizsgálni a folyamatokat, és szükség esetén módosítani rajtuk
• Hiba esetén elemezni a problémákat, a kiváltó okot és létrehozni egy akciótervet / szállítási megoldást az ügyfél számára

Elvárások / Requirements

• 1-2 év tapasztalat szállítmányozásban vagy logisztikában
• Min. alapfokú angol nyelvtudás (inkább írásban)
• Ms Office ismeretek
• Kiváló kommunikációs készség
• Proaktív hozzáállás
• Ügyfélorientált gondolkodásmód
• Szervezési készség és csapatban való együttműködés

Előny: Logisztikai végzettség

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes bérezés
• Határozott idejű lehetőség ( szeptember 30-ig)
• Ingyenes dolgozói járat ( Bp- Határ út) vagy 100%-os benzin kgt. térítés
• Tapasztalatszerzés egy nemzetközi logisztikai cégnél

Kapcsolattartó / Applications

Pincze Pálma
m +36 30 542 8673
palma.pincze@randstad.hu