treasury munkatárs - gyógyszeripar in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
bank / pénzügyi szolgáltatások
job type
permanent
reference number
89665

Van már tapasztalatod treasury ügyletek lebonyolításában?
Olyan munkahelyet keresel, ahol nem csak a munka komplex, hanem a munkafeltételek is kiemelkedőek?

Jelentkezz gyógyszeripari partnerünk Treasury Munkatárs pozíciójára még ma!

Megbízónk az egyik legismertebb gyógyszeripari vállalat, amely család-centrikus cégkultúrát, rugalmas munkaidőt, kiemelkedő juttatási csomagot és saját uszodát, edzőtermet biztosít munkavállalóinak illetve saját óvoda építését tervezi jövőre. Itt hosszútávon is jól érzed majd magad, motiváló vezető és fiatalos csapat vár rád!

Feladatok:
- Pénzügyi, tőkepiaci információk gyűjtése, elemzése, kiértékelése
- Társaság pénzügyi bevételeinek és kiadásainak operatív tervezése
- A társaság mindenkori likviditását biztosító treasury ügyletek végrehajtása
- Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és befektetési partner bankokkal
- Napi szintű beszámoló készítése a pénzügyi menedzsment részére

Elvárások / Requirements

- Treasury ügyletekkel szerzett minimum 1 éves tapasztalat
- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás - amelyet napi szinten alkalmazhatsz
- MS Office alkalmazásokban jártasság;

Amit kínálunk / Offer

- Stabil és ismert gyógyszeripari vállalat, mely meghatározó helyet foglal el Magyarországon
- Munka-magánélet egyensúly
- Rugalmas munkaidő
- Fiatalos csapat, konstruktív, intelligens vezető
- Céges uszoda és edzőterem
- Céges óvoda építése folyamatban
- Kiváló juttatási csomag

Kapcsolattartó / Applications

Szilvia Stubner