turisztikai koordinátor in budapest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budapest
job category
értékesítés / kereskedelem
job type
permanent
reference number
127991

Teljeskörű idegenforgalmi szolgáltatások szervezésével és lebonyolításával foglalkozó partnerünk részére keresünk egy határozott, prezíc, kiemelkedő problémamegoldó képességekkel rendelkező Tuisztikai koordinátort.

- Autóbuszok, személyautók, kisbuszok és sofőrök optimális beosztása a vonatkozó európai szabályozás szerint
- A cég saját beosztási programjának elsajátítása és használata
- Kapcsolattartás a gépjárművezetőkkel
- Szoros együttműködés az irodai referensekkel
- Telefonos készenlét

Elvárások / Requirements

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel)
- Jó kommunikációs készség, határozottság, udvariasság
- Rugalmasság, empátia
- Jó problémamegoldó készség, precizitás,

Előnyt jelent:
- Idegenforgalomban / utazási irodában szerzett tapasztalat
- Második nyelv ismerete

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes fizetés
- Családias munkakörnyezet
- Rugalmas időbeosztás
- Irodaházhoz tartozó szauna és jacuzzi használata

Kapcsolattartó / Applications

Nóra Szántai-Kis
nora.szantai-kis@randstad.hu