villlamos szervizmérnök in budaörs

posted
job type
permanent

job details

posted
location
budaörs, pest
job category
műszaki / mérnöki poziciók
job type
permanent
reference number
133393

A partnerünk a világ vezető szolgáltatója a hajózási és energiaipari piaci ágazatok számára nyújtott intelligens technológiai fejlesztések és a teljes életcikluson át tartó megoldások terén. Hangsúlyt fektetve a fenntartható innovációra, összhatékonyságra valamint az adatelemzésre, partnerünk maximalizálja ügyfelei hajóinak és erőműveinek környezeti és gazdasági teljesítményét.

• Villamos karbantartási és javítási munkák felügyelete és végzése különféle berendezéseken
• Villamos hibakeresések elvégzése, koordinálása
• Villamos rendszerekben történő módosítások, kiegészítések tervezése és kivitelezése.
• Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkákról (angol és magyar nyelven)
• Tanácsadás és műszaki segítség a munkatársak részére villamossági kérdésekben
• Kollégák villamos szaktudásának folyamatos szinten tartása, szükség szerinti fejlesztése
• Kapcsolattartás és egyeztetés külföldi műszaki támogató kollégákkal villamos kérdésekben
• Szükség esetén részvétel gépészeti munkák elvégzésében.
• A FS Team Leader által adott egyéb feladatok elvégzése.

Elvárások / Requirements

• Legalább 2 – 3 éves tapasztalat elektromos hibakeresésben, karbantartásban / szervizelésben villamos rendszerekben / gépekben;
• 0,4 kV rendszerek ismerete VAGY
• KÖF rendszerek ismerete VAGY
• Generátorok és genrátorvédelmek ismerete VAGY
• Frekvenciaváltós hajtások ismerete VAGY
• PLC – s irányítástechnikai rendszerek ismerete
Ajánlott:
• Gázmotorok vagy gázturbinák területén szerzett tapasztalat
• Bármely motorvezérlő rendszer ismerete
• Gépészeti ismeretek

Amit kínálunk / Offer

• Skandináv vállalati kultúra és szemlélet
• Változatos munkakörnyezet és kihívások
• Folyamatos tanulási lehetőség egy növekedő vállalatnál
• Új ötletekre nyitott vezetőség

Kapcsolattartó / Applications

Zsófia Gurály