kucharz (commis chef/ chef de partie / demi chef) in killarney

job type
praca tymczasowa

location
killarney, kerry
job category
hotelarstwo / gastronomia / turystyka
reference number
51279

Praca, w pięknym miejscu, w której dobrze zarabiasz i wciąż masz możliwość nauki i rozwoju?

Teraz to możliwe!

Wyjedź z nami do Irlandii i pracuj jako kucharz!

oferujemy

  • pracę w najlepszych hotelach w Irlandii, dopasowaną do Twojego doświadczenia - możesz pracować jako: commis chef, demi chef, chef de partie lub sous chef!
  • możliwość zdobywania doświadczenia i realną wizję szybkiego awansu
  • dobre zarobki na warunkach irlandzkich
  • zapewnione zakwaterowanie
  • darmowy przelot do Irlandii oraz możliwość pracy od zaraz!

zadania

  • przygotowywanie posiłków
  • prace kuchenne
  • kontrola właściwego wykorzystania produktów
  • przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny

responsibilities

  • doświadczenia jako kucharz
  • angielskiego na poziomie B1
  • dyspozycyjność do wyjazdu na okres min. 8 miesięcy

Oferta pracy tymczasowej