kucharz/cukiernik in cong

job type
praca tymczasowa

location
cong, mayo
job category
hotelarstwo / gastronomia / turystyka
reference number
53568

Jesteś doświadczonym kucharzem - cukiernikiem? Chcesz rozwijać się w tym zawodzie, pracować dla najlepszych z najlepszymi?

Wyjedź z nami do Irlandii i pracuj w najlepszych hotelach!

oferujemy

  • pracę w 5gwiazdkowym hotelu w pięknej okolicy
  • stanowisko commis chefa, demi chefa lub chefa de partie - w zależności od Twojego doświadczenia!
  • zarobki na poziomie europejskim
  • zatrudnienie bezpośrednio w hotelu
  • darmowy przelot do Irlandii
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy

zadania

  • praca na stanowisku cukiernika w restauracji hotelowej
  • przygotowywanie dań i deserów w oparciu o menu

responsibilities

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjności do wyjazdu na min. 8 miesięcy
  • odpowiedzialności i zaangażowania