opiekunka/ opiekun osób starszych irlandia in dublin 1

job type
praca stała

location
dublin 1, dublin
job category
inne
job type
praca stała
reference number
50214

Jeśli praca z ludźmi i niesienie im pomocy sprawia Ci satysfakcję oraz potrafisz łatwo nawiązywać relację  z innymi, a także znasz angielski w stopniu komunikatywnym, praca jako opiekun/ka może być właściwą ścieżką dla Ciebie.

oferujemy

  • irlandzką umowę o pracę na pełen etat - 40 godzin ( z możliwością nadgodzin)
  • wynagrodzenie od 10 euro za godzinę
  • zapewnione opłacone szkolenie z zakresu podstawowej opieki medycznej
  • zagwarantowane zakwaterowanie przez okres pierwszych 2 tygodni, następnie pomoc przy znalezieniu docelowego zakwaterowania
  • opłacony przelot do Irlandii
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

zadania

  • pomoc osobom starszym lub chorym, którzy mają problemy z wykonywaniem codziennych czynności
  • pomoc w zakresie podstawowych potrzeb tj.: przygotowywanie posiłków, ubieranie, sprzątanie, robienie zakupów,
  • dbanie o odpowiednią kondycję podopiecznych (zakres obowiązków każdorazowo zależy od sytuacji i potrzeb podopiecznego)

responsibilities

  • wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • empatii, cierpliwości, zaangażowania i poczucia humoru
  • umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
  • gotowości do pracy w Irlandii przez okres min. 6 miesięcy