senior .net fejlesztő (oktatási terület) in budapest

posted
job type
határozatlan idejű

job details

posted
location
budapest
job category
IT/telco
reference number
25953

  • Belga-holland ügyfelek számára történő fejlesztői, arhitektúra tervezési feladatok ellátása a fő feladat
  • Nyilván a feladatok része üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel folyamatos kommunikáció

Külföldi projektek? Senior lehetőség? Jelentkezz most egy stabil magyar vállalathoz!

Elvárások / Requirements

Mikor lennél te az ideális jelölt?

  • Ha 2-3 év szoftverfejlesztői tapasztalattal rendelkezel .Net keretrendszerben
  • Ha alaposan ismered a Microsoft Visual Studio-t és a C#-ot
  • Ha mély ismereteid vannak MS SQL Server és SQL nyelv területén
  • Ha proaktív vagy, jó problémamegoldó képesség, eredményorientáltság és önálló strukturált gondolkodás jellemez
  • Ha szakmai szövegeket stabilan írsz-olvasol angolul
  • Ha tiszta és fenntartható kód írására törekszel
  • Rendelkezel Agilis módszertani ismeretekkel, tapasztalattal
  • Magabiztosan beszélsz angolul

Tech. stack::

  • ASP.NET MVC, ASP.NET Core
  • WCF, JSON alapú REST API-k
  • Javascript, TypeScript, / Angular / React
  • HTML, CSS
  • GraphQL
  • Entity Framework / NHibernate
  • Git

Amit kínálunk / Offer

Mi lehet a Te jutalmad?

  • Kurrens technológiákat használhatsz
  • Része lehetsz egy családias, rugalmas cégnek, aki odafigyel a munkatársaira
  • Teret adnak a munkatársak kezdeményezéseinek
  • Értelmes feladatokon dolgoznak
  • Kihasználhatod mentori képességeidet

Kapcsolattartó / Information

További információk:

Wenner Lili

lili.wenner@randstad.hu

m +36301538092