magazynier w 's-heerenberg

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
's-heerenberg, gelderland
vakgebied
Logistiek
werktijden
36
ervaring
0 jaar
referentie
72377
telefoon
0612165218

functieomschrijving

Chcesz pracować jako magazynier głównie na wieczornych i nocnych zmianach? Rozpocznij pracę jako magazynier w ‘s Heerenberg, blisko Niemieckiej granicy!

Dane kontaktowe znajdziesz pod ogłoszeniem!

Co mamy do zaoferowania?

- Stawkę 10,77 brutto, do czego dojdą atrakcyjne dodatki zmianowe;

- Możliwości rozwojowe;

- Możliwość kursu na wózek widłowy;

- Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy;

- Kontrakt na 3 miesiące. Jeśli dobrze się spiszesz, przedłużenie półroczne.

Jak wyglądają obowiązki?

Jako magazynier będziesz przemieszczał palety oraz kompletował zamówienia za pomocą Elektrische Pallet Truck oraz skanera ręcznego.

Kogo szukamy?

- Mówisz po Holendersku bądź Niemiecku

- Jesteś gotowy pracować na zmiany oraz nadgodziny

- Posiadasz wlasne zakwaterowanie

Twoje miejsce pracy

De Mainfreight Groep to międzynarodowa firma zajmująca się dystrybucją logistyczną. Posiadamy ponad 340.000 metrów kwadratowych domów towarowych na terenie całej Europy. Pracuje dla nas ponad 2000 zmotywowanych pracowników, którzy codziennie pomagają się nam rozwijać.

Zainteresowany/a? Zapraszamy do składania aplikacji! Skontaktuj Się z nasza rekruterką, aby omowic ofertę. Numer telefonu i adres mailowy znajdziesz pod ogłoszeniem.

Oczywiście zachęcamy zarówno Panów jak i Panie do aplikowania.

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

MBO