mamy dla ciebie prace na pól etatu! in apeldoorn

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
apeldoorn, gelderland
vakgebied
Productie & Industrie
werktijden
30
ervaring
0 jaar
referentie
91958
telefoon
0612165218

functieomschrijving

Szukasz pracy w godzinach porannych lub wieczornych? Znajdziesz to w UPS w Apeldoorn! Jako pracownik produkcji mozesz wybrac jedna z tych dwóch zmian. W ten sposób możesz połączyć pracę ze szkołą lub życiem rodzinnym!

Brzmi to jak oferta napisana dla Ciebie? Moje dane kontaktowe znajdziesz pod ogłoszeniem!

Co mamy Ci do zaoferowania?

  • Od 18 roku życia stawka wynosi €11,18 brutto na godzinę;

  • Praca która pozwoli Ci kontynuować naukę lub opiekę nad dziećmi;

  • Wiele możliwości rozwojowych;

  • Pomocni współpracownicy;

  • Prace na dluzszy okres czasu.

Jak będą wyglądały Twoje obowiązki?

Ładunek i rozładunek busów kurierskich to Twój główny obowiązek. Robisz to razem z pomocnym współpracownikiem, aby podołać też cięższym paczką. Dobre wieści dla fanów siłowni; Wystarczająco wysiłku fizycznego zeby zaoszczedzic na karnecie!

Kim jestes?

  • Mówisz komunikatywnie po Holendersku bądź Angielsku;

  • Jesteś w dobrej kondycji fizycznej;

  • Mieszkasz w okolicy Apeldoorn i masz wlasny transport do pracy.

O Twoim pracodawcy

UPS to gigant na rynku transportu i logistyki na całym świecie. Zapoznasz się tu z wielkimi firmami z którymi współpracuje UPS. Praca bywa wymagająca, ale zawsze wykonuje się je w przyjemnym towarzystwie i w luźnej atmosferze.

Brzmi to jak oferta dla Ciebie? Złóż aplikację klikając na czerwony przycisk ,,solliciteer”. Masz jeszcze jakieś pytania? Zadzwoń, chętnie na nie odpowiem!

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

VMBO / MBO-1