monter fasad aluminiowych na produkcji lokalizacja scheldebouw w holandii in middelburg

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk

vacature details

toegevoegd
standplaats
middelburg, zeeland
vakgebied
Productie & Industrie
tijdelijk
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
61905
telefoon
0625766438

functieomschrijving

Chcesz budować fasady wielkich międzynarodowych budynków w najwiekszych miast na całym świecie?

Poszukujemy pracowników na stanowisko Monter fasad aluminiowych na produkcji dla

firmy Scheldebouw Middelburg w Holandii.

Umiesz pracowa w zespole, masz motywacje i chec do pracy, masz umiejętności techniczne, jesteś dokładny i umiesz urzywac narzedzi typu wiertarka wkretarka Itp.?

I jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin ? Ta praca jest dla Ciebie

Co robi Scheldebouw?

Projektowanie, produkcja i montaż fasad aluminiowych na liniach montazowych dla budynków w najwyższym segmencie międzynarodowego rynku budowlanego.

Praca

Jako pracownik montażu montujesz elementy prefabrykowane, które są zbudowane z profili aluminiowych, szkła i materiału izolacyjnego blach stalowych.

Czynności, które musisz wykonać, to: montaz uszczelek , izolacji , uszczelnianie polaczen (silikonowanie), nitowanie itp.

Ważne jest, abyś mógł przeczytać rysunki techniczne i szkice robocze.

Otrzymasz również instrukcje od swoich kolegów.

W przypadku tej pracy ważne jest, abyś mial umiejetnosci techniczne byl dokładny i mial chec do pracy.

Praca w Scheldebouw jest czysta i bezpieczna, a atmosfera pracy jest przyjemna.

Co oferujemy?

• Wynagrodzenie 12,18 EUR brutto za godzinę (obejmuje wszystkie dodatki)

• Dobre warunki pracy

• Zwrot kosztow dojazdu do pracy

• Godziny pracy od 7.30 u - 16:15.

• Czyste i bezpieczne środowisko pracy

Podsumowanie:

• Czy masz umiejętności techniczne i i zdolnosci manualne umiesz poslugiwac sie narzedziami ?

• Czy jesteś dokładny i dostępny w pełnym wymiarze godzin?

W takim razie Scheldebouw to miejsce dla Ciebie i chcielibyśmy Cię poznać!

Chcesz pracować w Scheldebouw?

Wyślij swoje CV na adres scheldebouw@tempo-team.nl lub zadzwoń

Kontakt w jezyku Angielskim lub holenderskim

0031625766438 zapytaj o Claudia de Frel / Kora Baas

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

Basisonderwijs