operator cnc / tokarz cnc in vriezenveen

job type
praca tymczasowa

location
vriezenveen, overijssel
job category
produkcja
reference number
48064

interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

oferujemy

  • pracę za granicą za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii
  • wynagrodzenie w każdym tygodniu na Twoim koncie
  • dodatki do każdej godziny pracy
  • pracę na dwie zmiany
  • cenne doświadczenie w najbardziej renomowanych holenderskich firmach

zadania

  • obsługa maszyn CNC
  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
  • praca z rysunkiem technicznym

responsibilities

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • znajomości systemu sterowania Fanuc
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • umiejętności pracy w grupie

zainteresowane osoby proszę o aplikowanie przez formularz