orderpicker w deventer

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
deventer, overijssel
vakgebied
Logistiek
werktijden
36
ervaring
0 jaar
referentie
72570
telefoon
0612165218

functieomschrijving

Prace na magazynie masz we krwi i chcesz pokazać na co Cię stać? To możliwe w centrum dystrybucyjnym COOP w Deventer!

Dane kontaktowe znajdziesz pod ogłoszeniem.

Co mamy do zaoferowania?

- od 23 roku życia stawka godzinowa wynosi 11.16 euro brutto;

- Start od zaraz, na pełny wymiar godzin;

- Kursy i szkolenia przez portal GoodHabitz;

- Dofinansowanie kosztów dojazdu;

- Możliwość przejścia na staly kontrakt.

Na czym polegają obowiązki?

Razem z Twoja drużyna zbierasz ordery dla klientów. Odbywa Się to w zimnym centrum dystrybucyjnym COOP w Deventer. System voicepick operuje w języku Polskim. Praca jest łatwa, ale wymaga zaangażowania i precyzji.

Kogo szukamy?

- Kandydata na dłuższy okres czasu;

-Wymagane wlasne zakwaterowanie oraz transport do pracy;

- Znajomość podstaw języka Angielskiego badz Holenderskiego.

Twoje miejsce pracy

COOP jest firma, której nazwa wzięła się ze słowa “cooperation”, po Angielsku współpraca. Mówi to więc samo za siebie; pracownicy COOP mają dobry kontakt między sobą, są pomocni i przyjaźni.

Zainteresowany/a? Zadzwoń lub złóż aplikację poprzez naciśnięcie czerwonego przycisku. Moze to wlasnie na Ciebie czekamy!

Oczywiscie zapraszamy zarówno Panów jak i Panie do aplikowania.

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

VMBO / MBO-1