orderpicker/magazynier xpo eersel ( okolice eindhoven) - bez jezyka!

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
eersel, noord-brabant
vakgebied
Logistiek
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
67783
telefoon
088-1269930

functieomschrijving

Orderpicker /Magazynier

XPO Eersel ( okolice Eindhoven ) – bez języka !

Poszukujesz pracy w logistyce w firmie z dobrą atmosferą i z możliwością rozwoju ?

Za pośrednictwem biura Tempo-Team możesz rozpocząć pracę jako orderpicker ( zbieracz zamówień )

w firmie XPO w Eersel ) okolice Eindhoven .

Praca również dla kandydatów bez znajomości języka angielskiego lub holenderskiego .

Do Twoich obowiązków będzie należało kompletowanie ,

pakowanie i przygotowywanie do wysyłki zamówień oraz przetwarzanie danych w systemie XPO .

Przy dobrym funkcjonowaniu możliwość otrzymania bezpośredniego kontraktu z firmą XPO .

Czego od Ciebie oczekujemy :

- Posiadania własnego transportu I zamieszkania

- Dobrej kondycji fizycznej

- Pozytywnej motywacji

- Umiejętności pracy zarówno samodzielnie jak i w grupie

Oferujemy :

- Stawkę € 9,95 brutto ∕ h dla osób powyżej 22 lat

- Dodatek zmianowy do 100% extra!

- Zwrot kosztów podróży ( € 0,19 za kilometr € 7,41 max dziennie)

- Dodatek urlopowy w wysokości 8 %

Jeśli nasza oferta do Ciebie przmawia I chciałbyś razem z innymi od zaraz rozpocząć pracę w XPO , skontaktuj się z nami jak najszybciej !

A można na wiele sposobów:

- Aplikuj online naciskając czerwony guzik "Solliciteren " na górze ekranu

- Wyślij Whatsapp na 06-30820946

- Zadzwoń na 088-1269930 i poproś o Julię

- Wyślij swoje cv na recruitment.regiomidden@tempo-team.nl

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

MBO