poszukujemy magazynierów! in 's-heerenberg

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
's-heerenberg, gelderland
vakgebied
Logistiek
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
82170
telefoon
0612165218

functieomschrijving

Czy zależy Ci na byciu ,,Happy” w pracy? Nam tez! Dla tego chcemy abyś zaczął pracę jako orderpicker dla naszego zleceniodawcy! Dorób sobie przed świętami i razem z kolegami i koleżankami zadbaj o to, aby Twoje ordery uszczęśliwiły innych!

Zwarty i gotowy? Moje dane kontaktowe znajdziesz pod ogłoszeniem!

Co mamy do zaoferowania?

  •  Każda godzina Twojej pracy zostanie wynagrodzona €10,77 brutto;

  •  Pracę w systemie trójzmianowym (06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00);

  • Szanse na przedłużenie kontraktu po zleceniu przy dobrym funkcjonowaniu;

  •  Dodatek zmianowy o wysokości 35% w godzinach 19.00-24.00 i 45% w godzinach 24.00-6.00;

  •  Dodatek za soboty to 50% a za niedziele 100%; Dwa razy tyle wpłaty!;

  •  €0,16 za każdy kilometr pomiędzy miejscem pracy a miejscem zamieszkania;

  •  Możliwość pracy na pełen etat.

Jak to wygląda?

Jako orderpicker wraz z wózkiem EPT oraz skanerem wyruszysz w magazyn, aby zebrać ordery na zamówienia klientów. Zebrane zamówienie przygotowujesz do wysyłki. Twoim elfem pomocnikiem będzie system voicepickingowy w języku Angielskim. Nie mówisz po Angielsku? Zaden problem! Innych funkcji jest wiele do których wystarczy podstawowy Holenderski bądź Niemiecki.

Kim jestes?

  •  Dyspozycyjny/a pomiędzy 20.11.2018 a 08.12.2018;

  •  Prywatne zakwaterowanie oraz transport do pracy;

  •  Komunikatywna znajomość Holenderskiego, Niemieckiego bądź Angielskiego.

Twój pracodawca

De Mainfreight Groep to międzynarodowy gracz na rynku logistycznym. Posiadamy ponad 340.000 metrów kwadratowych domów towarowych na terenie całej Europy. Pracuje dla nas ponad 2000 zmotywowanych pracowników, którzy codziennie pomagają się nam rozwijać.

Chcesz byc czescia naszego projektu i zostać z nami na dłużej? Złóż aplikację klikając na przycisk ,,solliciteer” i kto wie, może to Ty znajdziesz pracę w której będziesz happy! Masz pytania? Zadzwoń do mnie pod numer +31 6 12 16 52 18 (pon-czw) lub wyslij email na adres aleksandra.mendyk@tempo-team.com.

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

VMBO / MBO-1