praca dla orderpickerów in 's-heerenberg

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
's-heerenberg, gelderland
vakgebied
Logistiek
werktijden
38
ervaring
0 jaar
referentie
72373
telefoon
0612165218

functieomschrijving

Chcesz zarabiać 10.77 na godzinę i przy tym mieć elastyczne godziny pracy?To możliwe jako orderpicker w ‘s Heerenberg, niedaleko Niemieckiej granicy!

Dane kontaktowe znajdziesz pod ogłoszeniem!

Co oferujemy naszym orderpickerom?

-Możliwość przejzcia na umowe bezposrednio z firma;

-Stawka 10.77 brutto;

-Praca na dluzszy okres czasu;

-Praca mniej więcej od 08.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku;

-Interesujące kursy, miedzy innymi kurs doszkalający w Holenderskiej ortografii.

Nie chcesz pracować całych zmian? Zadzwoń, możliwości jest wiele!

Jak wyglądają obowiązki?

Orderpickerzy pracują dwoma systemami. Skanerami ręcznymi oraz systemem voicepick w języku Angielskim. Jako orderpicker dbasz o to, aby wszystkie zamówienia zostały skompletowane na czas. Również przygotowywanie zamówień do wysyłki należy do Twoich obowiązków.

Kim jest nasz orderpicker?

- Posiadasz własny transport do pracy

- Wymagana znajomość języka Angielskiego

- Okazanie zaświadczenia o niekaralności

Twoje miejsce pracy

De Mainfreight Groep to międzynarodowa firma zajmująca się dystrybucją logistyczną. Posiadamy ponad 340.000 metrów kwadratowych domów towarowych na terenie całej Europy. Pracuje dla nas ponad 2000 zmotywowanych pracowników, którzy codziennie pomagają się nam rozwijać.

Zainteresowany/a? Zapraszamy do składania aplikacji! Skontaktuj Się z nasza rekruterką, aby omowic ofertę. Numer telefonu i adres mailowy znajdziesz pod ogłoszeniem.

Oczywiście zachęcamy zarówno Panów jak i Panie do aplikowania

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

VMBO / MBO-1