praca na produkcji na pół etatu! in hattem

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
hattem, gelderland
vakgebied
Productie & Industrie
werktijden
16
ervaring
0 jaar
referentie
82844
telefoon
0612165218

functieomschrijving

Szukasz pracy na pół etatu, aby pogodzić pracę z życiem rodzinnym bądź innymi obowiązkami? Mam oferte dla Ciebie! Rozpocznij pracę przy produkcji i kontroli sztucznych kosci dla psów!

Zainteresowany/a? Moje dane kontaktowe znajdziesz pod ogłoszeniem! Zapraszamy.

Czego możesz oczekiwać od nas?

  • Każda godzina Twojej pracy zostanie nagrodzona €10,42 brutto;

  • Praca 3 dni w tygodniu, 16 godzin tygodniowo;

  • Atrakcyjne dodatki zmianowe;

  • Dostęp do portalu szkoleniowego na którym czeka na Ciebie ponad 100 kursów na nasz koszt;

  • Zniżka pracownicza na produkty firmy.

Na czym polegają Twoje obowiązki?

Twoja praca będzie polegać na tak zwanym ,,knocheschalen”. To znaczy, że sztuczne kości produkowane w Saturnie zostaną przez Ciebie skontrolowane aby bez skaz mogły opuścić zakład. Następnie pakujesz je aby oddział logistyczny mógł przetransportować je do klientów i produkty mogły uszczęśliwić naszych włochatych przyjaciół.

Kim jestes?

  • Nie masz nic przeciwko pracy w systemie trójzmianowym

  • Posiadasz prywatne zakwaterowanie;

  • Powierzone obowiązki wykonujesz starannie i precyzyjnie

Kto będzie Twoim pracodawcą?

Saturn Petcare to jeden z największych producentów karmy dla zwierząt domowych w całej Europie. To znaczy, że Twoim pracodawcą będzie firma z wielka renoma, a to wiąże się z profesjonalizmem. Niemniej jednak trafisz do drużyny pełnej entuzjazmu i humoru, zaden dzien nie bedzie taki sam!

Brzmi to jak wyzwanie dla Ciebie? Złóż aplikację klikając na przycisk ,,Solliciteren”. Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz email. Chętnie na nie odpowiem! Mój numer to +31 6 12 16 52 18.

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

MBO