pracownik logistyki na wieczór in 's-hertogenbosch

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
's-hertogenbosch, noord-brabant
vakgebied
Logistiek
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
91931
telefoon
073-6489514

functieomschrijving

Pracownik logistyki na wieczór

Każdy z nas zamawia paczki! Ale skąd one tak naprawdę pochodzą? Chciałbyś się tego dowiedzieć i jesteś obeznany z sektorem logistyki? W takim razie jest to Twoja przyszła praca! Jesteś ciekawy Tempo-Team Outsourcing i pracy w Den Bosch? Czytaj szybko dalej.

Co będziesz robić jako pracownik logistyki:

Funkcja pracownika logistyki jest bardzo zmienna. Każdego wieczoru przyjeżdżają paczki załadowane w różnych kontenerach i wózkach. Twoim zadaniem jest wyładowanie tych wózków i kontenerów z ciężarówki. Po wyładowaniu, paczki są układane na taśmie, z której trafiają do odpowiednich sortowników. Paczki są ładowane przez pracowników sortowni do odpowiednich kontenerów. Zatem żadna monotonna praca!

Co my oferujemy:

  • stawkę godzinową brutto od € 9,81 do € 12,26 po godz 21.00 (z dopłatą wieczorną) od 22-go roku życia

  • godziny pracy od poniedziałku do piątku między 16:00-03:00

  • dopłata za dojazd do pracy od 11km do 30 km (€0,19/km)

  • pełna możliwość kursów i szkoleń dotyczących funkcji pracownika logistyki

Ty, jako nasz nowy pracownik logistyki, jesteś:

  • zamieszkały w Den Bosch lub okolicy

  • flexibel, czasem nadgodziny to żaden problem dla Ciebie

  • w stanie zdobyć oświadczenie o niekaralności

  • w stanie porozumiewać się w języku angielskim na poziomie podstawowym

Twoi koledzy:

Pochodzą z różnych zakątków świata i lubią opowiadać o swojej kulturze. W pracy panuje dobra atmosfera, gdzie każdy pomaga sobie nawzajem aż do zakończenia procesu.

Czym zajmuje się Tempo-Team Outsourcing?

Jesteśmy specjalistami w wykonywaniu, optymalizacji i kierowaniu procesami w logistyce i produkcji. Dbamy o to, aby proces pracy optymalnie działał razem z naszym wykwalifikowanym personelem. Jako pracownik logistyki jesteś zatrudniony przez Tempo-Team Outsourcing i masz swoje miejsce w firmie, która gwałtownie się rozwija.

Chcesz zacząć tutaj?

Zgłoś się! Kliknij na czerwony przycisk “Solliciteer” w prawym górnym rogu, a my oddzwonimy. Ciekawy pracy w logistyce, ale masz jeszcze parę pytań? Zadzwoń lub wyślij wiadomość WhatsApp na 06-57146108 lub wyślij mail na adres recruitment.outsourcing@tempo-team.nl

Zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą wysyłać swoje zgłoszenia.

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

Basisonderwijs