pracownik logistyki in waalwijk

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
waalwijk, noord-brabant
vakgebied
Logistiek
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
92037
telefoon
073-6489514

functieomschrijving

(Dorywcza) praca w logistyce

Chciałbyś fajnie zarobić, żeby kupić prezenty pod choinkę? Dzięki wysokiej ofercie godzin, które oferujemy w naszej lokalizacji, jest to możliwe. Brzmi idealnie, jak na (dorywczą) pracę, prawda? Czytaj szybko dalej o Twojej nowej pracy.

Twoje zadania jako pracownik logistyki

Jaką pracę musisz wykonywać, żeby móc sobie pozwolić na te wypasione prezenty? W zasadzie wszystkie czynności, które paczka zamówiona przez internet musi przejść. Jako pracownik logistyki jesteś odpowiedzialny za paczki zamówione przez internet. Więc w okresie Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia troszczysz się, aby wiele ludzi było zadowolonych. Ty podnosisz paczki, skanujesz je i sortujesz.

Tempo-Team Outsourcing oferuje pewność, mianowicie:

  • stawkę godzinowa od €9,81 brutto (z 4% dopłaty tymczasowej) od 22-go roku życia

  • stawkę godzinową po 21:00 od €12,75 brutto (z 4% dopłaty tymczasowej i dopłaty za pracę na zmianach) od 22-go roku życia

  • dopłata za dojazd do pracy od 11km do 30km (€0,19/km)

  • kontrakt na dłuższy czas w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

  • pełna możliwość rozwoju w zakresie funkcji

Ty, jako pracownik logistyki

Jako pracownik logistyki jesteś dostępny od 17:30 do 02:30 od poniedziałku do niedzieli włącznie. Bardzo fajnie! Obok Twoich studiów masz także prace. Kilka godzin pracy więcej w ciągu dnia, żeby na czas wysłać paczki zamówione przez internet, to dla Ciebie żaden problem. Zadowolony klient, który na czas dostanie paczkę, to dla Ciebie główny cel. Oh, jeszcze jedna mała rzecz. Jesteś godny zaufania więc jesteś w stanie zdobyć oświadczenie o niekaralności. Porozumiewasz się w języku angielskim na poziomie podstawowym.

Czym zajmuje się Tempo-Team Outsourcing?

Jesteśmy specjalistami w wykonywaniu, optymalizacji i kierowaniu procesami w logistyce i produkcji. Dbamy o to, aby proces pracy optymalnie działał razem z naszym wykwalifikowanym personelem. Jako pracownik logistyki jesteś zatrudniony przez Tempo-Team Outsourcing i masz swoje miejsce w firmie, która szybko się rozwija.

Jesteś zainteresowany?

Myślisz, że to praca dla Ciebie? Jedyne, co musisz zrobić, to kliknąć na czerwony przycisk “Solliciteren”, a my odezwiemy się do Ciebie. Nie możesz się doczekać, żeby zacząć? Super! W takim razie możesz zawsze do nas zadzwonić pod nr 06-57146108 lub wysłać mail na adres recruitment.outsourcing@tempo-team.nl

Zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą wysyłać swoje zgłoszenia.

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

Basisonderwijs