pracownik magazynu holandia - pakowanie świątecznych skarpet in 's-heerenhoek

job type
praca tymczasowa

location
's-heerenhoek, zeeland
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
54812

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli Ci wyjechać i szybko zarobić dobre pieniądze w krótkim czasie? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Już dziś czekamy na Ciebie z super ofertą

Rekrutacja na stanowisko pracy fizycznej

oferujemy

  • legalną i stabilną pracę w Holandii
  • wyjazd przewidziany na 2 tygodnie z możliwością przedłużenia
  • wynagrodzenie zaczyna się od 10,63 euro brutto/ godzina
  • brak kosztów zakwaterowania przez okres trwania projektu
  • zwrot kosztów przejazdu w obie strony
  • rozpoczęcie pracy 19.11.2018
  • ubezpieczenie od 19,40 euro tydzień/osoba
  • możliwość wyjazdu w grupach oraz w parach

zadania

  • zbieranie zamówień przy pomocy skanera
  • układanie, składanie oraz pakowanie skarpet świątecznych

responsibilities

  • doświadczenie w obsłudze skanera
  • doświadczenia w pracy na magazynie jako dodatkowy atut
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego dodatkowy atut
  • prawo jazdy kat. B mile widziane