pracownik magazynu - sortowanie paczek i przesyłek in amsterdam

job type
praca tymczasowa

location
amsterdam, noord-holland
job category
produkcja
reference number
47724

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Czekamy na Ciebie w jednym z naszych biur w całej Polsce.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
  • najniższe opłaty za zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • dojazdy do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • wynagrodzenie 9,29 euro brutto/ godzina wypłacane raz w tygodniu
  • zdobycie cennego doświadczenia w najbardziej renomowanych holenderskich firmach i naukę języków obcych

zadania

  • sortowanie paczek i przesyłek
  • układanie przesyłek na linii produkcyjnej
  • załadunek oraz rozładunek
  • przygotowywanie przesyłek do transportu

responsibilities

  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • doświadczenie w pracy na produkcji jako dodatkowy atut
  • doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B mile widziane