pracownik produkcji - branża spożywcza in goor

job type
praca tymczasowa

location
goor, overijssel
job category
produkcja
reference number
47713

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski?

Dodatkowo pozwoli Ci na zwiedzanie Holandii po godzinach? Aplikuj!

Czekamy właśnie na Ciebie w jednym z naszych biur w całej Polsce.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
  • najniższe opłaty za zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • dojazdy do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • wynagrodzenie w każdym tygodniu na Twoim koncie
  • zdobycie cennego doświadczenia w najbardziej renomowanych holenderskich firmach i naukę języków obcych

zadania

  • pakowanie produktów spożywczych ( mięsnych)
  • etykietowanie opakowań
  • układanie produktów
  • obsługa maszyn
  • praca w temperaturach 4-10°C

responsibilities

  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • doświadczenie w pracy na produkcji jako dodatkowy atut
  • doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane