pracownik produkcji holandia in lelystad

job type
praca tymczasowa

location
lelystad, flevoland
job category
produkcja
reference number
51151

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

Czekamy na Ciebie z super ofertą, która jest przygotowana tylko dla Ciebie.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad oraz Tempo-Team
  • najniższe opłaty za zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • dojazd do pracy samochodem służbowym (z możliwością użytkowania do celów prywatnych)
  • wynagrodzenie od 9 do 12 euro brutto/ godzina wypłacane raz w tygodniu, plus dodatkowe benefity do wynagrodzenia.
  • możliwość wyjazdu w grupach oraz parach
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

zadania

  • kompletowanie zamówień
  • sortowanie produktów
  • pakowanie produktów
  • kontrola jakości produktów

responsibilities

  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na min 8 tygodni
  • doświadczenie w pracy na produkcji jako dodatkowy atut
  • doświadczenie w pracy w Holandii jako dodatkowy atut
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B mile widziane