pracownik produkcji in almelo

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk

vacature details

toegevoegd
standplaats
almelo, overijssel
vakgebied
Productie & Industrie
tijdelijk
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
76415
telefoon
0612165218

functieomschrijving

Szukasz pracy w przyjemnym otoczeniu, bez nocnych zmian i wygórowanych wymagań? Mam to! Zostań naszym nowym pracownikiem produkcji w firmie ZT Systems!

Zainteresowany/a? Moje dane kontaktowe znajdują się pod ogłoszeniem.

Co mamy Ci do zaoferowania?

  • Czyste i ciepłe miejsce pracy;

  • Wynagrodzenie €9,90 brutto na godzinę;

  • Zwrot kosztów dojazdu;

  • 8% dodatku wakacyjnego;

  • Możliwość pracy dla firmy z międzynarodową renomą;

  • Start od zaraz;

  • Możliwości rozwojowe.

Jak wygląda Twoje miejsce pracy?

ZT Systems to gigant na rynku serwerów komputerowych! Firma działa międzynarodowo. Produkcja odbywa się na przestrzennej, jasnej hali, na której pracują pracownicy wielu narodowości. Atmosfera jest przyjemna, a obowiązki odbywają się w przyjemnym tempie. Praca odbywa Się na zmianie dziennej, a weekend zaczyna się w piątek o 14.00. Nie wymagamy doświadczenia w dziedzinie komputerowej. Dwie ręce i chęci do pracy wystarczą!

Czego oczekujemy?

  • Swoje prace wykonujesz starannie i dokładnie;

  • Jesteś w stanie dostarczyć nam zaswiadczenie o niekaralnosci;

  • Posiadasz doświadczenie w pracy produkcyjnej.

  • Posiadasz własne zakwaterowanie oraz komunikatywną znajomość języka Angielskiego

Zwarty i gotowy do pracy? Złóż aplikację poprzez założenie profilu czerwonym przyciskiem “solliciteren”. Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiem! Zadzwoń do mnie, lub wyślij mi maila. Czekamy na Ciebie!

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

VMBO / MBO-1