pracownik produkcji in hattem

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
hattem, gelderland
vakgebied
Productie & Industrie
werktijden
38
ervaring
0 jaar
referentie
74675
telefoon
0612165218

functieomschrijving

Ronald zaczął karierę jako pracownik tymczasowy na okres trzech tygodni. Po siedmiu miesiącach przeszedł na stala umowe a po dwóch latach został szefem oddziału!

Chcesz tak jak Ronald rozwijać Się w stronę sukcesu? Złóż aplikację, a my skontaktujemy Się z Tobą!

Szukamy bowiem pracowników produkcji w miejscowości Hattem. Od 18 roku życia, stawka wynosi €10,42 brutto na godzinę! Oczywiście dojdą do tego jeszcze różne dodatki.

Na czym polegają obowiązki?

Firma zajmuje Się produkcja karmy dla zwierzat domowych. Praca jest fizyczna. Oprócz fizycznego wysiłku, zależy nam na odpowiedzialnych pracownikach, gdyż do obowiązków należy też kontrola gotowych produktów.

Co mamy Ci do zaoferowania?

  • Stawka o wysokości €10,42 brutto;

  • Możliwość przejścia na stala umowe;

  • Przyjazne otoczenie, tania kantyne oraz mila atmosfere w pracy;

  • Różne darmowe kursy przez portal GoodHabitz.

Kim jestes?

  • Masz dobrą kondycje fizyczna

  • Posiadasz meldunek na terenie kraju oraz wlasny dojazd do pracy

  • Jesteś gotowy/a pracować na zmianie nocnej.

Czy zostaniesz naszym nowym Ronaldem? Złóż aplikacje dzwoniąc pod numer podany pod ogłoszeniem bądź wyślij CV na adres mailowy. Czekamy na Ciebie!

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

MBO