szukamy... mistrzów prania! in klarenbeek gem. apeldoorn

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
klarenbeek gem. apeldoorn
vakgebied
Overig
werktijden
36
ervaring
0 jaar
referentie
90456
telefoon
0612165218

functieomschrijving

Kochasz zapach czystego prania i chcesz codziennie pracować w czystym otoczeniu? Podejmij pracę dla jednego z największych zakładów piorących tkaniny w kraju? Tak? Ta praca jest dla Ciebie!

Już szykujesz Swoje skarpetki do prania? Moje dane kontaktowe znajdziesz pod ogłoszeniem!

Tempo-Team oferuje Ci pracę w jednym z najczystszych firm w kraju. Oprócz tego, że wypłatę dostaniesz punktualnie oferujemy:

  • od 23 roku życia oferujemy stawkę €10,56 na godzinę;

  • Praca odbywa sie w dwuch zmainach, wiec do stawki brutto dojda tez dodatki;

  • Dostęp do portalu GoodHabitz, w którym czekają na Ciebie różne kursy i szkolenia opłacane przez nasze biuro;

  • Dodatki zmianowe oraz dofinansowanie kosztów dojazdu.

  • Prace w czystym, cieplym otoczeniu.

Jak wyglądają obowiązki?

Dla firmy Elis Klarenbeek szukam mistrzów siłowni, którzy będą napełniać nasze pralki chemiczne. Również ustawienie odpowiedniego programu należy do Twoich obowiązków. Praca wymaga dobrej kondycji fizycznej, gdyż pojemność pralek to nawet 100 kg!

Kim jestes?

  • Mówisz po Angielsku w stopniu średniozaawansowanym;

  • Masz minimum 1.60 m wzrostu;

  • Jesteś dostępny/a 5 dni w tygodniu.

O pracodawcy

Elis Klarenbeek To jedna z największych pralni w kraju.  Firma ma ponad 100 lat doświadczenia i świadczy usługi dla prawie 170 krajów!

Brzmi to jak praca dla Ciebie? Złóż aplikację klikając na czerwony przycisk “solliciteren”! Masz pytania? Zadzwoń pod numer podany poniżej. Chętnie pomogę!

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

MBO