teamleider polskojęzyczny in almelo

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
almelo, overijssel
vakgebied
Productie & Industrie
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
75415
telefoon
0612165218

functieomschrijving

Znasz płynnie język Holenderski bądź Angielski i chcesz pracować jako teamleider dla giganta w dziedzinie systemów komputerowych? Mam pracę dla Ciebie!

Przekonany/a? Dane kontaktowe są podane pod ogłoszeniem!

ZT Systems to firma która zajmuje Się produkcja serwerów komputerowych. Pracownicy to mieszanka wielu narodowości, które idealnie ze Sobą współpracują aby osiągnąć jak najlepszy efekt!

Jako teamleider do Twoich obowiązków będą należeć między innymi koordynowanie pracowników polskojęzycznych, pilnowanie planningu i dbanie o jakość produktów. Dbasz o to, aby prace produkcyjne odbywały się jak należy, raportujesz postępy oraz starasz się, aby zmiany mogły zostać przekazywane bez komplikacji.

Co mamy do zaoferowania?

-Wynagrodzenie pomiędzy €12,00 a €13,00 brutto za godzine, w zaleznosci od doswiadczenia;

-40 godzin w tygodniu;

-Pracę w przyjemnej atmosferze, gdzie każdy jest sobie równy i szanowany przez innych;

-Kursy doszkalające w różnych dziedzinach przez portal GoodHabitz;

-Mozliwosc przejscia na kontrakt bezpośrednio z firmą.

Kogo szukamy?

Jesteś osobą otwartą na wyzwania. Potrafisz pracować na programach Microsoft Office. Kochasz odpowiedzialność i zawsze dążysz do celu z entuzjazmem. Potrafisz zachęcić do Siebie ludzi, lecz wiesz w jaki sposób koordynować Ich aby osiągnąć jak najwięcej. Wymagamy poziomu minimum MBO-4 zdobytego poprzez zakończone studia z wynikiem pomyślnym bądź na podstawie doświadczenia w zawodzie

Jeśli to brzmi jak praca dla Ciebie, zachęcamy do aplikowania! Aplikacje można złożyć poprzez kliknięcie na czerwony przycisk. Skontaktuje Się z Tobą, i omówimy wszystkie szczegóły. Masz pytania? Zadzwoń, a wyjaśnię Ci wszystko!

Oczywiście zachęcamy zarówno Panów jak i Panie do aplikowania.

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

VMBO / MBO-1