zaladunek / rozladunek w magazynie. in diessen

toegevoegd
dienstverband
tijdelijk met uitzicht op vast

vacature details

toegevoegd
standplaats
diessen, noord-brabant
vakgebied
Bouw
werktijden
40
ervaring
0 jaar
referentie
66968
telefoon
076-5211818

functieomschrijving

Ładunek /Rozładunek w magazynie.

Dla firmy Kwantum poszukujemy pracowników do ładowaniu i rozładowaniu towaru z ciężarek.

Miejsce pracy: Diessen

Oczekiwania:

• Otwartości do pracy fizycznej.

• Rozładunki i załadunki towarów (ręczne oraz przy użyciu wózek)

• Dyspozycyjność trzy dni w tygodniu.

• Dbanie o ekspozycję.

• Dyspozycyjność i gotowość do pracy 2-zmianowej od pn. do niedz.

• Wymagana jest umiejętność komunikowania się w jeżyku holenderskim lub angielskim.

• Organizujesz zakwaterowanie i dojazd do pracy na własną rękę.

Oferujemy:

• Stawkę €10.12 brutto/h dla osób powyżej 23 lat.

• Średnio 37- 40 godzin tygodniowo możliwość pracy!

• Zasiłek podróżny.

• Bardzo dobrą atmosferę pracy.

• Bezpłatny kurs na uprawnienia na wózki widłowe (EPT).

• Mile widziane uprawnienia na wózki elektryczne.

• Dodatek do wynagrodzenia za prace nocy po 21:00 h 50% (pn. do pt)

W soboty po 18:00 h 100% - W niedziele 50% przez cala dobę.

• Stołówka firmowa.

Zainteresowane osoby powyżej 18 lat zapraszamy o wysłaniu CV centraal.recruitment.zuid@tempo-team.nl albo zadzwonić 076-521 18 18. Whatsapp: 06-12090946

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

functie-eisen

Basisonderwijs