account executive/ businees development manager in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
ubezpieczenia
job type
praca stała
reference number
52193

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim, międzynarodowym doświadczeniem w pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym.

oferujemy

  • samodzielne stanowisko, mające realny wpływ na kształtowani się biznesu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej światowym liderem wśród pośredników ubezpieczeniowych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobre wynagrodzenie zasadnicze + premie kwartalne wypłacane od każdej zrealizowanej sprzedaży
  • podstawowe narzędzia do pracy (telefon, laptop, auto służbowe)

zadania

  • odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych klientów strategicznych, oraz za generowanie przychodu
  • decydowanie o zakresie oferowanego klientowi serwisu brokerskiego.
  • odpowiedzialność za działania cross-sellingowe i współpracę z brokerami w innych zespołach.
  • raportowanie dyrektorowi na temat osiągniętych wyników
  • podnoszenie kwalifikacji i kompetencji zwiększających efektywność własnego działania

responsibilities

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku brokera, developera, bądź account executive'a
  • doświadczenia w obsłudze i pozyskiwaniu klientów strategicznych (dużych międzynarodowych firm, spółek skarbu Państwa, klientów z obszaru bankowości)
  • wykształcenia wyższego (min. licencjat)
  • egzaminu brokerskiego ubezpieczeniowego
  • mile widziany egzamin reasekuracyjny
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację bieznesową
  • prawo jazdy kat. B
  • systematyczności i konsekwencji w prowadzonych działaniach
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży ubezpieczeń D&O
  • znajomość programu SalesForce będzie dodatkowym atutem