account manager in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
sprzedaż
job type
praca stała
reference number
52601

pracuj w firmie, która zapewni ci prestiż w środowisku! podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim, doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań w zakresie czystości i higieny.

oferujemy

  • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, oraz pakiet świadczeń pozapłacowych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system szkoleń umożliwiający rozwój kompetencji i osiąganie celów

zadania

  • odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji handlowych i rozwój sprzedaży u istniejących klientów
  • analizowanie potrzeb klienta
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • dobór oraz wdrażanie nowoczesnych technologii
  • wsparcie klientów we wdrażaniu systemów jakości HACCP, GMP oraz ISO
  • prowadzenie procesu sprzedażowego oraz negocjowanie bieżących warunków współpracy
  • realizacja założonych planów i zadań sprzedażowych
  • przygotowanie i prezentacja ofert sprzedażowych i produktowych
  • praca z klientami zajmującymi się szeroko pojętym przetwórstwem spożywczym (min. mleczarniami, zakładami produkującymi napoje, browarami, czy zakładami farmaceutyczno- kosmetycznymi)

responsibilities

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie z sektora B2B min 1 rok
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, chemia lub pokrewne) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office Windows