accounting assistant z językami in poznań

job type
praca stała

location
poznań, wielkopolskie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
51264

Znasz dobrze język niemiecki/ hiszpański/ francuski i marzy Ci się kariera w księgowości? Chcesz się rozwijać w centrum usług wspólnych międzynarodowej spółki? Nie zwlekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w realizacji procesów księgowych
  • współpracę w środowisku międzynarodowym
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • pracę w wygodnym i nowoczesnym budynku
  • indywidualny plan szkoleń i wdrożenia
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kursy językowe, dodatek wakacyjny, dofinansowanie miejsc parkingowych oraz żłobka i przedszkola)
  • możliwość wykonywanie części pracy zdalnie (home office)

zadania

  • księgowanie faktur krajowych, zagranicznych i koncernowych w systemie SAP dla spółek produkcyjnych i serwisowo-sprzedażowych
  • udział w pracach projektowych
  • korespondencja z dostawcami i spółkami

responsibilities

  • znajomości języka niemieckiego/hiszpańskiego/francuskiego na poziomie co najmniej B2.
  • wykształcenia z obszaru: ekonomia, rachunkowość, finanse będzie mile widziana
  • wysokiej motywacji do realizacji powierzonych zadań
  • dokładności i sumienności
  • chęci pracy w grupie