administrative assistant in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57395
phone
+48 697 581 378

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej międzynarodowej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko office administratora.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie do katy sportowej
  • lunch kartę
  • pracę w trybie dostosowanym do współpracy z managerami z USA, UK, Skandynawii
  • wynagrodzenie na poziomie 5500 - 6000 PLN brutto
  • premię roczną
  • ubezpieczenie na życie
  • biuro blisko przystanku PKP Służewiec

zadania

  • organizowanie podróży
  • rezerwowanie spotkań
  • prowadzenie dokumentacji
  • tworzenie systemów i struktur
  • odpowiednie lub przekierowywanie rutynowych zapytań ze źródeł wewnętrznych lub zewnętrznych.
  • odpowiadanie za korespondencję, faktury, umowy, protokoły ze spotkań, raporty, przemówienia i prezentacje
  • zapewnienie specjalistycznego wsparcia administracyjnego
  • koordynacja wewnętrznych i zewnętrznych spotkań/ konferencji
  • przygotowywanie dokumentów, materiały do ​​prezentacji i oficjalne informacje prasowe i dystrybuuje je do zainteresowanych stron

oczekujemy

  • biegłej znajomość języka angielskiego
  • doświadczenia w administracji
  • mile widziane doświadczenie w customer service
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • wiedzy w zakresie działań wspierających administrację / biznes w danym obszarze
  • doświadczenia z różnymi programami / systemami