administrator baz danych in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
IT - administracja
job type
praca stała
reference number
52180

Chcesz dołączyć do zespołu doświadczonych specjalistów? Chcesz mieć wpływ na wybór technologii w jakiej pracujesz? Praca w firmie, która stawia na rozwój swoich pracowników jest Twoim celem? Zaaplikuj!

oferujemy

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • umowę o pracę z firmie świadczącej usługi IT
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, zajęcia językowe, strefa relaksu itp.)
  • pracę w międzynarodowym środowisku

zadania

  • utrzymywanie i administrowanie bazami danych NoSQL - Cassandra
  • utrzymywanie i administrowanie bazami danych Sybase, Replication Server
  • monitorowanie efektywności działania baz danych
  • rozwiązywanie problemów z zakresu technologii Sybase, Cassandra

responsibilities

  • 2 lata doświadczenia w pracy w przynajmniej jednej technologii relacyjnych baz danych Sybase, MS SQL, Oracle
  • znajomości platformy Linux
  • umiejętności tworzenia skryptów (np. bash, python, perl lub inne)