administrator magazynu in jaktorów

job type
praca tymczasowa

location
jaktorów, mazowieckie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
57396
phone
+48 697140403

job description

Poszukujesz pracy w międzynarodowym środowisku?

Chcesz pracować w firmie, która kładzie duży nacisk na zadowolenie zarówno Klientów jak i swoich pracowników?

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i zwolnienia lekarskie, odprowadzane składki ZUS)
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • profesjonalne wdrożenie
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • atrakcyjną platformę benefitową Randstad PLUS - dostęp do zniżek i rabatów w sklepach i restauracjach, opiekę medyczną i kartę sportową w atrakcyjnej cenie - więcej informacji na stronie: https://www.randstad.pl/oferty-pracy/benefity-dla-pracownikow/
  • opiekę Konsultanta Randstad

zadania

  • dbanie o prawidłowy przepływ towarów i dostaw w magazynie
  • kontrola jakościowo-ilościowa towaru
  • wystawianie i kontrola przyjmowanych dokumentów magazynowych
  • ochrona składowanych towarów przed uszkodzeniem i utratą ich wartości
  • rozładunek i załadunek wózków widłowych/części zamiennych

oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • uprawnienia operatorskie na wózki widłowe – warunek konieczny
  • gotowość do pracy na 2 zmiany (7-15,11-19)
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie we współpracy z kierowcami
  • odpowiedzialność, dokładność, zdyscyplinowanie
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu dobrym
  • prawo jazdy kat. B mile widziane