administrator magazynu in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52396

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem w międzynarodowej korporacji z branży medycznej, posiadasz doświadczenie jako administrator magazynu i potrafisz komunikować się w języku angielskim - zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • pakiet medyczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie +premia roczna
  • umowa na czas nieokreślony (po okresie próbnym trwającym 3 m-ce)
  • samodzielne stanowisko
  • pracę na pełny etat (w godz. 8-16/9-17)
  • rozwój w międzynarodowej korporacji

zadania

  • koordynowanie i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu pod kątem przyjęć, wydań i zwrotów
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej
  • organizacja transportu (wystawianie listów przewozowych, kompletowanie dokumentów przewozowych)
  • utrzymywanie zgodności stanów magazynowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w kraju i za granicą
  • utrzymywanie porządku na magazynie

responsibilities

  • doświadczenie w prowadzeniu magazynu/zarządzaniu magazynem
  • znajomość programu SAP
  • język angielski - poziom min komunikatywny
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność pracy pod presja czasu
  • doświadczenie w branży medycznej - mile widziane