administrator zleceń in mszczonów

job type
praca tymczasowa

location
mszczonów, mazowieckie
job category
administracja biurowa
reference number
52303

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firmie, która inwestuje w ludzi, jest rzetelna i do tego mieści się w Twojej okolicy? Już teraz możesz się dowiedzieć, wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6.00- 14:00, 14:00- 22:00)
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji
  • benefity Randstad Plus (zniżki na zakupy, karta sportowa, pakiet medyczny)

zadania

  • awizacja dostaw zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • bieżące uaktualnianie statusów wyładunków, załadunków itp.
  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów
  • administracja związana z obsługą klientów firmy
  • wystawianie dokumentów WZ i PZ
  • kontrola zleceń
  • współpraca z innymi działami w firmie

responsibilities

  • aktualnej książeczki sanitarno- epidemiologicznej
  • bardzo dobrej obsługi komputera
  • zaangażowania, umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta