analityk danych językowych z językiem francuskim in gdańsk

job type
praca tymczasowa

location
gdańsk, pomorskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57642
phone
+48 725233089

Znajdź z nami wspólny język i rozpocznij swoją karierę jako:

Analityk danych językowych z językiem francuskim

Nie czekaj- aplikuj i zacznij swoją karierę dla Amazon!

oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej z dowolnej lokalizacji w Polsce
  • możliwość rozwoju i udziału w licznych projektach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • elastyczne godziny pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • narzędzia potrzebne do pracy (laptop, słuchawki)
  • dostęp do opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia, zniżki na zakupy

zadania

  • odsłuchiwanie tekstów francuskojęzycznych
  • tworzenie transkrypcji odsłuchanych nagrań

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka francuskiego (poziom min. C1)
  • dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B1)
  • dobrej znajomości obsługi komputera