analityk finansowy z językiem angielskim in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52332

Jeżeli posiadasz doświadczenie w analizie finansowej, do tego wykazujesz się dobrymi umiejętnościami technicznymi i komunikacyjnymi oraz znasz biegle język angielski, aplikuj na to stanowisko! Prestiżowa i międzynarodowa firma prawnicza poszukuje specjalisty, który zechce rozwijać swoją dalszą karierę w finansach w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku pracy. Szukamy osoby, która jako analityk finansowy będzie obsługiwać dwa regiony, w tym Holandię. Jesteśmy otwarci na osoby z pasją, które uwielbiają się rozwijać i wdrażać nowe idee!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa oraz zniżki obowiązujące w księgarniach, kinach i teatrach, szkolenia wstępne i rozwijające)
  • nowoczesne i przyjemne biuro w centrum Warszawy
  • wynagrodzenie do 7 500 zł brutto (w zależności od doświadczenia kandydata)

zadania

  • przygotowywanie i analiza rocznego budżetu
  • analiza miesięcznych i rocznych rachunków
  • doradztwo w zakresie wyników finansowych
  • przygotowywanie raportów ad-hoc

responsibilities

  • biegłej znajomość języka angielskiego (min. C1)
  • kilkuletniego doświadczenia w analizie finansowej
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • gotowości do pracy w międzynarodowym środowisku o globalnym zasięgu pracy
  • zaawansowanej znajomości MS Excel oraz MS PowerPoint
  • atutem będzie znajomość Tableau oraz SQL
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka holenderskiego :)