ap accountant z językiem francuskim in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52694

Jeśli jesteś specjalistą z obszaru AP, biegle posługujesz się językiem angielskim oraz francuskim i chcesz pracować w wewnętrznych strukturach międzynarodowej firmy zapraszam do aplikowania :)

oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań zawodowych pracę w międzynarodowym środowisku;
  • stałe zatrudnienie na umowę u pracę;
  • przyjazną atmosferę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( uzależnione od doświadczenia) oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę sportową );
  • szkolenia językowe oraz merytoryczne

zadania

  • księgowanie operacji z obszaru AP
  • nadzorowanie/kontrolowanie poprawności dokonywanych operacji
  • rozliczanie płatnności podatku VAT
  • przygotowanie płatności
  • raportowanie na potrzeby firmy

responsibilities

  • doświadczenie w księgowości ( min. rok)
  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego ( min B2)
  •  znajomość SAPa
  •  zdolności analityczne
  •  samodzielność w pracy
  • Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47