ap accountant in poznań

job type
praca stała

location
poznań, wielkopolskie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52710

Posiadacz doświadczenie w dziale zobowiązań? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w centrum usług wspólnych międzynarodowej spółki? Znasz bardzo dobrze angielski?

Nie zwlekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w realizacji procesów księgowych
  • Współpracę w środowisku międzynarodowym
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Pracę w wygodnym i nowoczesnym budynku
  • Indywidualny plan szkoleń i wdrożenia  Pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kursy językowe w firmie, dodatek wakacyjny, dofinansowanie miejsc parkingowych oraz żłobka i przedszkola)
  • Możliwość wykonywanie części pracy zdalnie (home office)

zadania

  • Weryfikacja faktur pod kątem formalnym i merytorycznym
  • Księgowanie faktur usługowych od dostawców trzecich oraz faktur koncernowych
  • Wystawianie not obciążeniowych
  • Opracowywanie i kontrola propozycji płatności
  • Zapytania do i od dostawców
  • Analiza kont dostawców
  • Opracowywanie reklamacji do obciążeń przychodzących od dostawców
  • Aktywne wyjaśnianie i ustalanie wspólnie z dostawcami zmian w procesach usprawniających procesy finansowo-księgowe
  • Realizacja projektów usprawniających, partnera procesowego i dostawcy

responsibilities

  • Wyższego wykształcenia w obszarze: rachunkowości, finanse, ekonomia/ specjalistyczne szkolenia z tego obszaru
  • Znajomości języka angielskiego minimum na poziomie B2
  • 1-5 lat doświadczenia w dziale zobowiązań
  • Znajomości pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)
  • Znajomość programu SAP będzie mile widziana
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Zaangażowania w powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do analitycznego myślenia