asystent / asystentka ds. kadr i płac in radom

job type
praca stała

location
radom, mazowieckie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
52494

  Ile razy żałowałeś: „Tyle lat nauki angielskiego i nigdy tego nie wykorzystałem..”?

Teraz masz szansę to zmienić. Podejmij wyzwanie! Mamy dla Ciebie ofertę, w której język angielski to podstawa komunikacji i początek międzynarodowych znajomości!

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • przyjazne środowisko pracy
  • wsparcie rozwoju zawodowego z jasną ścieżką kariery
  • system motywacyjny
  • dodatkowe benefity
  • wsparcie osobistego mentora w pierwszych tygodniach pracy
  • bogaty pakiet szkoleń
  • rodzinna atmosfera

zadania

  • naliczanie wynagrodzeń,
  • wsparcie z zakresu prawa pracy,
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej,
  • weryfikacja ewidencji czasu pracy,
  • przygotowywanie kalkulacji nadgodzin,
  • weryfikacja, ewidencja dokumentów płacowych oraz zapewnienie zgodności z przepisami prawa pracy, ustawami podatkowymi oraz ubezpieczenia społecznego,

responsibilities

  • wykształcenie o kierunku administracja, ekonomia, prawo, zarządzanie
  • przynajmniej rocznego doświadczenia na tożsamym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie) – poziom C1 – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) – warunek konieczny
  • znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeniowych,
  • komunikatywność, umiejętności analityczne oraz elastyczność