asystent / asystentka ds.personalnych (hr assistant) in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
human resources / zasoby ludzkie
reference number
52573

Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie w obszarze HR i wziąć udział w udział w projekcie unikalnym na skalę kraju? Jesteś otwarty/a na naukę, stawiasz na jakość wykonywanych zadań i nie boisz się wyzwań? Jeśli tak, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Dla naszego klienta – międzynarodowego dostawcy wysokiej jakości inteligentnych systemów transportowych poszukujemy kandydata na stanowisko: HR Assistant

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę spraw pracowniczych, prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz wsparcie procesów rekrutacyjnych i szkoleniowych.

oferujemy

  • udział w projekcie unikalnym na skalę kraju
  • sfinansowanie dowolnie wybranego szkolenia zewnętrznego z obszaru HR oraz pakiet wewnętrznych szkoleń
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę na czas określony (od zaraz do 30.11.2018 r.)
  • możliwość edukacji i dalszego rozwoju

zadania

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • aktualizacja oraz weryfikacja danych pracowniczych w systemie kadrowym
  • monitorowanie ważności umów, szkoleń, badań lekarskich i innych uprawnień
  • weryfikacja poprawności grafików czasu pracy
  • sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • obsługa bieżących spraw pracowniczych
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych
  • administrowanie systemami benefitów pracowniczych
  • pomoc w organizowaniu szkoleń
  • pomoc w wykonywaniu bieżących zadań działu HR & Training

responsibilities

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunkowe mile widziane)
  • doświadczenie w pracy w dziale personalnym na podobnym stanowisku
  • znajomość prawa pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji kadrowej
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu planowania i rozliczania czasu pracy zmianowej
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point)
  • komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
  • samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu i koordynowania wielu zadań równolegle
  • dyskrecja oraz umiejętność pracy z danymi poufnymi
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B