asystent, asystentka w dziale hr (twardy) in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
58108
phone
+48 661306909

Masz już pierwsze doświadczenie w obszarze HR? Praca administracyjna nie jest Ci obca? Chcesz rozwijać się w twardym HR? Jesteś konkretną i odważną osoba nie bojącą się nowych wyzwań - aplikuj na naszą ofertę!

oferujemy

  • umowa o pracę na cały etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 3600 brutto
  • biurowe godziny pracy 8/9-16/17
  • bezpłatny pakiet medyczny
  • możliwość skorzystania z benefitów i karty sportowej
  • praca w miłej atmosferze w rozwojowej firmie

zadania

WSPARCIE ADMINISTRACYJNE ZESPOŁU HR m.in.

  • obsługa benefitów (karty sportowe, pakiety medyczne)
  • monitorowanie terminów badań lekarskich i szkoleń BHP
  • obsługa nowych pracowników
  • prowadzenie teczek osobowych
  • udział w tworzeniu ankiet pracowniczych
  • udział w obsłudze Intranetu

oczekujemy

  • chęci do pracy i gotowości do rozwijania swoich kompetencji
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • umiejętności pracy w zespole
  • skrupulatności i dokładności w pracy administracyjnej