asystent ds. rekrutacji in częstochowa

job type
praca stała

location
częstochowa, śląskie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
51681

Posiadasz głowę pełną pomysłów? Stawiasz na rozwój i zdobycie nowego doświadczenia? Interesujesz się branż HR? Jeśli odpowiedź brzmi "tak, nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu! Stań się częścią jednej z największych Agencji Pracy w Polsce.

oferujemy

  • sporą dawkę wiedzy oraz praktycznych umiejętności,
  • towarzystwo pozytywnie nastawionych i energicznych osób,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia z obszaru HR,
  • poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej firmie,
  • bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych.

zadania

  • utrzymanie stałego kontaktu z klientem
  • bieżące reagowanie na zgłaszane potrzeby
  • wsparcie procesu rekrutacyjnego
  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa kandydatów
  • prace administracyjno-biurowe
  • selekcja kandydatów
  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • wsparcie bieżącej pracy biura

responsibilities

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • otwartości i komunikatywności
  • wysokiej motywacji do pracy