asystent ds.administracji in poznań

job type
praca tymczasowa

location
poznań, wielkopolskie
job category
administracja biurowa
reference number
52641

Czy szukasz pracy, która pozwoli ci rozwinąć skrzydła, a twoim celem jest zdobycie cennego doświadczenia? A może jesteś osobą, która lubi nowe wyzwania i ma ogromny zapał do zdobywania nowej wiedzy? Jeśli tak, to może właśnie Ciebie szukamy! Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia na stałe u klienta
  • Interesującą pracę w firmie, która posiada 150 letnie doświadczenie w kreowaniu wyrobów piekarniczych na całym świecie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin i restauracji)
  • Miłą atmosferę pracy

zadania

  • Wprowadzanie danych do systemu
  •  Wsparcie administracyjne specjalisty ds. kadr i płacy
  • Pomoc przy innych procesach kadrowych
  •   Obsługa urządzeń biurowych

responsibilities

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  •   Obsługa komputera na dobrym poziomie
  •    Mile widziane doświadczenie w pracy w kadrach/ administracji/ księgowości
  •    Mile widziane doświadczenie pracy z systemem IT/ kadrowym