asystent działu badawczo-rozwojowego in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
hotelarstwo / gastronomia / turystyka
reference number
52173

Podejmij wyzwanie z jedną z największych firm z branży FMCG! Z ponad pół miliona uczestników letniego konkursu, aż 59% wybrało smak ich produktu! Spróbuj i Ty, złóż swoją aplikację i poznaj smak sukcesu od środka!

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową - 3msc
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową w atrakcyjnej cenie
  • zniżki na zakupy w ramach pakietu Randstad Plus
  • możliwość zdobycia doświadczane w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • Opracowywanie receptur
  • Ocena parametrów fizykochemicznych
  • Przygotowywanie próbek i ich wysyłka do laboratorium
  • Wsparcie technologiczne

responsibilities

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: towaroznawstwo, technologia żywności, itp. )
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenie w obszarze gastronomii - mile widziane
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Umiejętność planowania pracy i zarządzania wieloma priorytetami,
  • Książeczka sanepidu - warunek konieczny
  • Prawo jazdy Kat. B - warunek konieczny