asystent/-ka ds. inwentaryzacji in świdnica

job type
praca tymczasowa

location
świdnica, dolnośląskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
51864
phone
+48 607148484

Szukasz pracy dodatkowej??? Lubisz pracować w nocy?? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • praca w trybie popołudniowym i nocnym 20.00-04.00
  • pełen etat
  • 4 do 5 dni w tygodniu
  • wolne wszystkie święta
  • czas pracy liczony od wejścia do autobusu na wyznaczonym przystanku do wyjścia z autobusu na powrotnym przystanku
  • miesięczny system rozliczeniowy
  • zapewniony dojazd do pracy i powrót busem zakładowym z wyznaczonego przystanku
  • grafik na cały miesiąc wydawany dwa tygodnie wcześniej
  • wynagrodzenie 2700 brutto + dodatek za pracę w nocy w wysokości 20% minimalnego wynagrodzenia
  • każda nadgodzina powyżej normy miesięcznej płatna jest jako 100%

zadania

  • liczeniu towaru
  • skanowaniu towaru za pomocą skanera
  • segregowaniu towaru w magazynie

oczekujemy

  • wymagana książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • prawo jazdy kat. B mile widziane